Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
5:1
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
0:1
Karpaty II Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:1
Czarni Jasło
Stal Mielec
0:3*
Igloopol Dębica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
5:3
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
3:0
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
1:3
Karpaty II Krosno
Czarni Jasło
0:5
Stal Mielec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Krosno
6:1
Igloopol Dębica
Stal Mielec
6:3
Ziomki Rzeszów
Unia Nowa Sarzyna
3:2
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
1:1
Czarni Jasło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
2:0
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
0:6
Karpaty II Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:8
Stal Mielec
Błękitni Ropczyce
2:2
Igloopol Dębica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Krosno
2:1
Ziomki Rzeszów
Stal Mielec
11:0
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
0:0
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
1:2
Czarni Jasło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
4:0
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
1:5
Karpaty II Krosno
Ziomki Rzeszów
1:3
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
3:2
Czarni Jasło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Krosno
3:3
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
1:2
Błękitni Ropczyce
Czarni Jasło
3:6
Ziomki Rzeszów
Igloopol Dębica
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Krosno
5:0
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
5:0
Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce
2:2
Ziomki Rzeszów
Igloopol Dębica
0:1
Stal Mielec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Krosno
5:1
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
3:1
Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna
3:3
Ziomki Rzeszów
Stal Mielec
5:0
Czarni Jasło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
1:5
Stal Mielec
Czarni Jasło
- : -
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
1:6
Karpaty II Krosno
Błękitni Ropczyce
1:3
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Krosno
3:0
Czarni Jasło
Stal Mielec
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
1:1
Ziomki Rzeszów
Igloopol Dębica
2:3
Błękitni Ropczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
0:4
Karpaty II Krosno
Unia Nowa Sarzyna
3:3
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
1:5
Stal Mielec
Czarni Jasło
6:0
Igloopol Dębica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
0:0
Stal Mielec
Czarni Jasło
2:1
Błękitni Ropczyce
Karpaty II Krosno
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
3:2
Ziomki Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
9:0
Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna
2:4
Igloopol Dębica
Stal Mielec
5:2
Karpaty II Krosno
Błękitni Ropczyce
3:0
Polonia Przemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości