Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:3
Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok
0:0
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
4:2
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
2:1
Stal Łańcut
Igloopol Dębica
1:0
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
2:3
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
1:1
JKS Jarosław
Czarni Trześń
1:2
Stal II Mielec
Arłamów Ustrzyki Dolne
2:4
Piast Tuczempy
Sokół Kamień
1:1
Karpaty Krosno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
1:1
KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa
0:1
Ekoball Stal Sanok
Piast Tuczempy
2:1
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
2:1
Czarni Trześń
Głogovia Głogów Małopolski
2:0
Sokół Kamień
Orzeł Przeworsk
0:4
Stal Łańcut
JKS Jarosław
2:1
Izolator Boguchwała
MKS Kańczuga
0:5
Arłamów Ustrzyki Dolne
Błękitni Ropczyce
1:0
KS Legion Pilzno
Stal II Mielec
2:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
0:0
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
0:0
MKS Kańczuga
KS Legion Pilzno
1:1
Wisłok Wiśniowa
Czarni Trześń
0:1
Orzeł Przeworsk
Ekoball Stal Sanok
0:2
Stal II Mielec
Stal Łańcut
1:3
JKS Jarosław
Arłamów Ustrzyki Dolne
1:1
Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica
1:3
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kamień
2:1
Piast Tuczempy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
Ekoball Stal Sanok
Wisłok Wiśniowa
2:0
Arłamów Ustrzyki Dolne
Stal II Mielec
2:0
KS Legion Pilzno
Karpaty Krosno
3:0
Stal Łańcut
Błękitni Ropczyce
3:1
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
0:1
KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk
1:1
JKS Jarosław
Czarni Trześń
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Kańczuga
0:5
Sokół Kamień
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Izolator Boguchwała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
0:0
Wisłok Wiśniowa
JKS Jarosław
0:0
Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno
3:0
Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Orzeł Przeworsk
Arłamów Ustrzyki Dolne
0:4
Stal II Mielec
Izolator Boguchwała
0:0
Piast Tuczempy
KS Wiązownica
4:1
MKS Kańczuga
Sokół Kamień
3:2
Błękitni Ropczyce
Stal Łańcut
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok
- : -
Czarni Trześń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
0:1
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:0
Ekoball Stal Sanok
MKS Kańczuga
0:5
Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk
0:1
Karpaty Krosno
Piast Tuczempy
0:1
Stal Łańcut
Głogovia Głogów Małopolski
2:2
JKS Jarosław
Czarni Trześń
3:5
KS Legion Pilzno
Błękitni Ropczyce
1:2
KS Wiązownica
Polonia Przemyśl
2:2
Arłamów Ustrzyki Dolne
Wisłok Wiśniowa
2:1
Sokół Kamień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
2:0
Piast Tuczempy
KS Legion Pilzno
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała
1:1
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
1:2
Polonia Przemyśl
Arłamów Ustrzyki Dolne
7:1
Czarni Trześń
Sokół Kamień
2:0
Stal II Mielec
KS Wiązownica
5:0
Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno
3:0
Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok
0:0
Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut
2:5
MKS Kańczuga
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
1:1
KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa
1:2
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
1:1
Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce
2:0
Stal Łańcut
Sokół Kolbuszowa Dolna
5:2
Arłamów Ustrzyki Dolne
Czarni Trześń
1:2
Igloopol Dębica
MKS Kańczuga
2:3
JKS Jarosław
Ekoball Stal Sanok
1:1
KS Legion Pilzno
Polonia Przemyśl
4:2
Sokół Kamień
Orzeł Przeworsk
2:0
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legion Pilzno
2:1
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
0:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS Jarosław
2:1
Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica
5:1
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
1:3
Stal II Mielec
Karpaty Krosno
2:0
MKS Kańczuga
Stal Łańcut
2:1
Wisłok Wiśniowa
Sokół Kamień
3:2
Czarni Trześń
Arłamów Ustrzyki Dolne
1:2
Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Piast Tuczempy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legion Pilzno
0:2
Arłamów Ustrzyki Dolne
Polonia Przemyśl
0:3
Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok
1:0
Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce
0:2
Karpaty Krosno
Czarni Trześń
0:7
KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:3
Sokół Kamień
Stal II Mielec
0:1
Stal Łańcut
MKS Kańczuga
0:3
Głogovia Głogów Małopolski
Orzeł Przeworsk
2:3
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
- : -
JKS Jarosław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Błękitni Ropczyce
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław
- : -
Stal II Mielec
KS Wiązownica
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica
- : -
KS Legion Pilzno
Izolator Boguchwała
- : -
Czarni Trześń
Piast Tuczempy
- : -
MKS Kańczuga
Karpaty Krosno
- : -
Wisłok Wiśniowa
Stal Łańcut
- : -
Polonia Przemyśl
Sokół Kamień
- : -
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
- : -
MKS Kańczuga
Ekoball Stal Sanok
- : -
KS Wiązownica
KS Legion Pilzno
- : -
Sokół Kamień
Błękitni Ropczyce
- : -
Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Izolator Boguchwała
Czarni Trześń
- : -
Stal Łańcut
Stal II Mielec
- : -
Karpaty Krosno
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
- : -
Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Stal II Mielec
Karpaty Krosno
- : -
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
- : -
Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica
- : -
Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław
- : -
Czarni Trześń
Izolator Boguchwała
- : -
Ekoball Stal Sanok
Stal Łańcut
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Wiązownica
- : -
KS Legion Pilzno
Sokół Kamień
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
- : -
Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk
- : -
Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok
- : -
Stal Łańcut
Igloopol Dębica
- : -
Sokół Kamień
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
JKS Jarosław
Czarni Trześń
- : -
Karpaty Krosno
Stal II Mielec
- : -
Piast Tuczempy
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa
- : -
MKS Kańczuga
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Łańcut
- : -
KS Legion Pilzno
MKS Kańczuga
- : -
Stal II Mielec
JKS Jarosław
- : -
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
- : -
Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Czarni Trześń
Piast Tuczempy
- : -
Polonia Przemyśl
KS Wiązownica
- : -
Igloopol Dębica
Sokół Kamień
- : -
Orzeł Przeworsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
- : -
MKS Kańczuga
Ekoball Stal Sanok
- : -
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
- : -
Wisłok Wiśniowa
KS Legion Pilzno
- : -
JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
- : -
Izolator Boguchwała
Czarni Trześń
- : -
Piast Tuczempy
Stal II Mielec
- : -
Błękitni Ropczyce
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Stal Łańcut
Sokół Kamień
- : -
KS Wiązownica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
- : -
Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga
- : -
Czarni Trześń
Stal Łańcut
- : -
Igloopol Dębica
JKS Jarosław
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Izolator Boguchwała
- : -
Sokół Kamień
Piast Tuczempy
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Błękitni Ropczyce
- : -
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
- : -
KS Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Ekoball Stal Sanok
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal II Mielec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
MKS Kańczuga
Igloopol Dębica
- : -
JKS Jarosław
KS Wiązownica
- : -
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
- : -
Wisłok Wiśniowa
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
- : -
Stal II Mielec
Ekoball Stal Sanok
- : -
Piast Tuczempy
Sokół Kamień
- : -
Stal Łańcut
Czarni Trześń
- : -
Błękitni Ropczyce
KS Legion Pilzno
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Łańcut
- : -
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
- : -
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Izolator Boguchwała
- : -
Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa
- : -
Czarni Trześń
JKS Jarosław
- : -
Sokół Kamień
Karpaty Krosno
- : -
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
- : -
KS Legion Pilzno
Stal II Mielec
- : -
Polonia Przemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości