Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
LKS Skołyszyn
4:0
Nafta Jedlicze
Beniaminek II PROFBUD Krosno
9:0
Zamczysko Odrzykoń
Karpaty Krosno
2:1
Kotwica Korczyna
Standart II Święcany (s)
4:0
AP Jasło
UKS Tempo Nienaszów
3:0
Koniczynka Krosno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
Pauza
Nafta Jedlicze
6:4
Beniaminek II PROFBUD Krosno
AP Jasło
1:4
Karpaty Krosno
Kotwica Korczyna
1:2
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
0:7
UKS Tempo Nienaszów
Koniczynka Krosno
3:1
Standart II Święcany (s)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tempo Nienaszów
Pauza
LKS Skołyszyn
5:0
AP Jasło
Beniaminek II PROFBUD Krosno
5:0
Kotwica Korczyna
Karpaty Krosno
2:2
Koniczynka Krosno
Zamczysko Odrzykoń
3:3
Nafta Jedlicze
Standart II Święcany (s)
3:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
Ostoja Kołaczyce
0:2
Karpaty Krosno
AP Jasło
0:9
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Kotwica Korczyna
3:2
Zamczysko Odrzykoń
UKS Tempo Nienaszów
9:2
Standart II Święcany (s)
Koniczynka Krosno
2:2
LKS Skołyszyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart II Święcany (s)
Pauza
LKS Skołyszyn
4:0
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
1:3
Kotwica Korczyna
Beniaminek II PROFBUD Krosno
4:0
Koniczynka Krosno
Karpaty Krosno
2:7
UKS Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń
7:0
AP Jasło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
Pauza
AP Jasło
2:10
Nafta Jedlicze
Standart II Święcany (s)
1:1
Karpaty Krosno
Ostoja Kołaczyce
0:9
Beniaminek II PROFBUD Krosno
UKS Tempo Nienaszów
5:3
LKS Skołyszyn
Koniczynka Krosno
1:2
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
LKS Skołyszyn
2:2
Standart II Święcany (s)
Nafta Jedlicze
1:1
Koniczynka Krosno
Beniaminek II PROFBUD Krosno
5:2
UKS Tempo Nienaszów
Kotwica Korczyna
11:0
AP Jasło
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Jasło
Pauza
Karpaty Krosno
3:1
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
1:4
Nafta Jedlicze
UKS Tempo Nienaszów
10:1
Zamczysko Odrzykoń
Koniczynka Krosno
2:1
Kotwica Korczyna
Standart II Święcany (s)
0:4
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
Pauza
Nafta Jedlicze
1:4
UKS Tempo Nienaszów
Beniaminek II PROFBUD Krosno
5:1
Karpaty Krosno
AP Jasło
0:7
Koniczynka Krosno
Kotwica Korczyna
3:0
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń
2:1
Standart II Święcany (s)
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Koniczynka Krosno
Pauza
LKS Skołyszyn
1:1
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Karpaty Krosno
4:0
Zamczysko Odrzykoń
Standart II Święcany (s)
1:4
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
4:0
AP Jasło
UKS Tempo Nienaszów
3:2
Kotwica Korczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Pauza
Zamczysko Odrzykoń
3:3
LKS Skołyszyn
AP Jasło
2:8
UKS Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze
3:2
Karpaty Krosno
Kotwica Korczyna
1:2
Standart II Święcany (s)
Koniczynka Krosno
2:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Nafta Jedlicze
2:2
LKS Skołyszyn
AP Jasło
1:3
Standart II Święcany (s)
Kotwica Korczyna
5:5
Karpaty Krosno
Zamczysko Odrzykoń
0:3
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Koniczynka Krosno
0:4
UKS Tempo Nienaszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
Pauza
LKS Skołyszyn
8:1
Kotwica Korczyna
Beniaminek II PROFBUD Krosno
9:0
Nafta Jedlicze
Karpaty Krosno
4:0
AP Jasło
Standart II Święcany (s)
2:5
Koniczynka Krosno
UKS Tempo Nienaszów
8:2
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tempo Nienaszów
Pauza
Nafta Jedlicze
5:1
Zamczysko Odrzykoń
AP Jasło
3:1
LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna
0:11
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Ostoja Kołaczyce
2:0
Standart II Święcany (s)
Koniczynka Krosno
0:0
Karpaty Krosno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
LKS Skołyszyn
1:0
Koniczynka Krosno
Beniaminek II PROFBUD Krosno
19:0
AP Jasło
Karpaty Krosno
2:0
Ostoja Kołaczyce
Zamczysko Odrzykoń
1:4
Kotwica Korczyna
Standart II Święcany (s)
0:7
UKS Tempo Nienaszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Standart II Święcany (s)
Pauza
AP Jasło
1:2
Zamczysko Odrzykoń
Kotwica Korczyna
1:10
Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce
1:2
LKS Skołyszyn
UKS Tempo Nienaszów
6:1
Karpaty Krosno
Koniczynka Krosno
- : -
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Korczyna
Pauza
Beniaminek II PROFBUD Krosno
4:1
Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn
- : -
UKS Tempo Nienaszów
Nafta Jedlicze
- : -
AP Jasło
Karpaty Krosno
- : -
Standart II Święcany (s)
Zamczysko Odrzykoń
- : -
Koniczynka Krosno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
UKS Tempo Nienaszów
1:0
Beniaminek II PROFBUD Krosno
AP Jasło
4:0
Kotwica Korczyna
Standart II Święcany (s)
1:2
LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce
4:0
Zamczysko Odrzykoń
Koniczynka Krosno
2:5
Nafta Jedlicze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Jasło
Pauza
LKS Skołyszyn
1:0
Karpaty Krosno
Nafta Jedlicze
5:2
Ostoja Kołaczyce
Beniaminek II PROFBUD Krosno
14:0
Standart II Święcany (s)
Kotwica Korczyna
1:1
Koniczynka Krosno
Zamczysko Odrzykoń
2:6
UKS Tempo Nienaszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
Pauza
Karpaty Krosno
0:2
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Standart II Święcany (s)
0:2
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
1:3
Kotwica Korczyna
UKS Tempo Nienaszów
5:2
Nafta Jedlicze
Koniczynka Krosno
11:1
AP Jasło
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Koniczynka Krosno
Pauza
Nafta Jedlicze
7:0
Standart II Święcany (s)
Beniaminek II PROFBUD Krosno
4:1
LKS Skołyszyn
AP Jasło
4:0
Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna
1:8
UKS Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń
1:0
Karpaty Krosno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek II PROFBUD Krosno
Pauza
LKS Skołyszyn
5:0
Zamczysko Odrzykoń
Karpaty Krosno
1:4
Nafta Jedlicze
Standart II Święcany (s)
1:2
Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce
1:0
Koniczynka Krosno
UKS Tempo Nienaszów
5:3
AP Jasło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości