Zasady reżimu sanitarnego podczas meczów ligowych na stadionie Piasta

W związku z nadal obowiązującym stanem epidemii podczas najbliższych meczów IV ligi podkarpackiej będą obowiązywać zasady reżimu sanitarnego. Każdy kibic wchodzący na stadion musi przestrzegać obowiązujących zasad.

Podczas meczu kibice będą mogli zajmować jedynie 25% pojemności stadionu, czyli w naszym wypadku 175 osób może wejść na stadion (KTO PIERWSZY TEN LEPSZY).

1. Kasa biletowa zostanie otwarta 1-1,5 godziny przed meczem (zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na stadion w celu uniknięcia kolejek).

2. Każdy kibic musi mieć założoną maseczkę (brak maseczki skutkuje nie wpuszczeniem na stadion) do momentu, gdy zajmie Swoje miejsce na trybunach, wtedy może ją zdjąć, inaczej mówiąc przy przemieszczaniu się po stadionie.

Taka sama zasada przy opuszczaniu stadionu, dopiero po wyjściu z naszego obiektu kibice mogą zdjąć maseczkę.

3. Osoby wchodzące na stadion zobowiązane są do dezynfekcji rąk, która będzie dokonywana przy kasie biletowej.

4. Brak wstępu dla zorganizowanych grup kibiców gości.

5. Zakaz uczestnictwa w meczu wykazujący symptomy zakażenia wirusem SARS-CoV-2, takich jak: gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni i gardła, katar, biegunka, ból brzucha, wymioty, pogorszenie smaku lub węchu.

6. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego, nie gromadzenie się w tak zwane "grupki" na terenie stadionu.

7. Prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc na trybunach (co 4 miejsca).