ZAPOWIEDŹ PIAST - EKOBALL STAL SANOK

Już jutro (sobota, 01.08.20r.) Nasz zespół zmierzy się na własnym obiekcie z Ekoballem Stalą Sanok. Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. W poprzedniej, środowej kolejce drużyna Piasta wygrała na wyjeździe w Targowiskach z miejscowym Partyzantem 2:1 (bohaterem spotkania został Krystian Buła, który obronił rzut karny), natomiast Nasi jutrzejsi rywale zremisowali na własnym stadionie w dramatycznych okolicznościach (3 czerwone kartki) z Sokołem Nisko 3:3. Na obecną chwilę Nasza drużyna po rozegraniu dwóch serii spotkań jest wiceliderem tabeli z kompletem zwycięstw (2/2), zaś Stal Sanok zajmuje 17 miejsce z dorobkiem 1 punktu (1 porażka oraz 1 remis). Trenerem drużyny z Sanoka jest Pan Mateusz Ostrowski, który w przeszłości zapowiadał się na niezłego piłkarza, lecz niestety wszystkie Jego plany pokrzyżowała kontuzja kostki i zdecydował się zająć "trenerką". Przygodę z piłką Ostrowski zaczynał w Płomieniu Zmiennica, a poprzez Brzozovię trafił do Igloopolu Dębica, gdzie w juniorach występował razem choćby z Arturem Jędrzejczykiem. Wspomniana kontuzja wyhamowała Jego rozwój i już na studiach podjął decyzję, że będzie trenerem. Był m.in. asystentem Mirosława Kality w Partyzancie Targowiska, czy Adama Fedoruka w Karpatach Krosno. W Sanoku najpierw został koordynatorem grup młodzieżowych, a po pół roku objął pierwszą drużynę. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny z Sanoka w przerwie letniej dołączyło 2 zawodników, a są Nimi: Sebastian Staszkiewicz (Lechia Sędziszów Małopolski) oraz Krystian Kalemba (Karpaty Krosno), natomiast ubyli: Dominik Przyboś, Łukasz Gadomski, Gabriel Lusiusz (Iskra Przysietnica), Arkadiusz Femin, Seweryn Zajdel (oboje Start Rymanów) i Adrian Milczanowski (kontuzja).

PRZYPOMINAMY !

BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION !

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC !

Więcej informacji na stronie internetowej Piasta w zakładce "AKTUALNOŚCI", a następnie kliknięcie w:

"Zasady reżimu sanitarnego podczas meczów ligowych na stadionie Piasta"

3 kolejka IV ligi podkarpackiej

KS Piast Tuczempy - Ekoball Stal Sanok