ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ 11 LISTOPADA !

! OSTATNIA KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ W ŚRODĘ (11 LISTOPADA) !

W czwartek (05.11) wszystkie kluby występujące w IV lidze podkarpackiej dostały propozycję od Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, aby rozegrać ostatnią kolejkę rundy jesiennej (14/15.11) o 3 dni wcześniej, czyli 11 listopada (środa) ze względu na planowany lockdown w Polsce.

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych dostaliśmy informację z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, że zdecydowana większość klubów (18 głosów ZA, 4 głosy PRZECIW) wyraziła aprobatę za zaproponowaną zmianą.

W związku z powyższym informujemy, że mecze, które miały odbyć się w terminie 14/15.11 zostaną rozegrane w dniu 11.11 o tych samych godzinach co w pierwotnym terminie. Jednakże w przypadku, gdy kluby dojdą do porozumienia co do innej godziny rozegrania meczu to nie będzie problemu ze zmianą.

Spotkanie 21 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Start Pruchnik - Piast Tuczempy odbędzie się w środę (11.11.20r.) o godzinie 13:00 w Pruchniku.