SOKÓŁ Sieniawa - PIAST Tuczempy 3-5 (1:1)

PIAST Tuczempy pokonuje lidera IV ligi podkarpackiej - SOKÓŁ Sieniawa 3:5 (1:1) ! Aktualny lider przegrał po raz pierwszy w tym sezonie.

Goście nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala. Już w 7. minucie prowadzenie Piastowi Tuczempy dał Karol Wota.
Zespół prowadzony przez Marcina Wołowca niespełna kwadrans później doprowadził do wyrównania po trafieniu Łukasza Bursztyki. Do przerwy było 1-1.
W drugiej połowie jednak gracze Piasta Tuczempy byli zdecydowanie bardziej skuteczni. Najpierw na listę strzelców wpisał się Barłomiej Raba, a niedługo później prowadzenie przyjezdnych podwyższył Kamil Aab.
Gdy w 71. minucie doświadczony Rafał Noga zdobył gola na 4-1 dla gości wiadomo było już, że w tym meczu punktów nie stracą.
Rafał Noga strzelił w tym meczu jeszcze trzecią bramkę (gol na LM) a piłkarze Sokoła Sieniawa odpowiedzieli dwoma trafieniami - Dawida Gnatka Patryka Kapuścińskiego. To jednak pozwoliło tylko na zmniejszenie pierwszej w tym sezonie porażki.