PIAST - RZEMIEŚLNIK Pilzno 0-2 (0:2)
Piłkarze Piasta Tuczempy ulegli przed własną publicznością 0-2 zespołowi Rzemieślnika Pilzno.

Rzemieślnik Pilzno jest jednym z dwóch czwartoligowców, którzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali. W Tuczempach zespół prowadzony przez Tomasza Kijowskiego zaksięgował trzy punkty i umocnił się na pozycji wicelidera.

Goście objęli prowadzenie już w 2. minucie spotkania po golu Damiana Wolańskiego. Na 2-0 podwyższył nieco ponad 20 minut później Adrian Chłoń.

Jak się później okazało więcej bramek w tym spotkaniu nie padło, choć okazji było jeszcze co najmniej kilka.

Piast Tuczempy w tym sezonie gra poniżej oczekiwań i w tabeli zajmuje dopiero czwarte miejsca od końca. Gracze "Rzemiosła" natomiast są wiceliderem, a przed sobą mają tylko SokółSieniawa.

0-1 Damian Wolański (2)
0-2 Adrian Chłoń (26)

Rzemieślnik Pilzno(skład wyjściowy): Michał Leżoń - Konrad Fryś, Tomasz Tragarz, Paweł Remut, Mateusz Nalepka, Dawid Florian, Marcin Furmański, Adrian Chłoń, Adrian Ślęzak, Radosław Macnar, Damian Wolański.