PIAST - LKS Pisarowce 1-0 (0:0)

PIAST odnosi kolejne ligowe zwycięstwo, tym razem pokonuje LKS Pisarowce 1-0. Bramkę na wagę "3" punktów zdobył Jakub Kloc w 87' spotkania.

Cały mecz odbywał się na pełnych obrotach, obie drużyny grały bez większych przestojów. Zdecydowanie to gospodarze mieli kilka sytuacji więcej do strzelenia bramek, jednak gości ratowała poprzeczka albo bramkarz.

W końcowej fazie gry, po dwóch kontuzjach w drużynie Marka Strawy zmiana wyniku nie zapowiadała się. Jednak to PIAST ruszył w ostatnich 15 minutach do ataku, przeważał i ciągle stwarzał sytuacje bramkowe. W 87' minucie prowadzenie dał Jakub Kloc, wykorzystując "pustą bramkę" po dośrodkowaniu z prawej strony.

Goście próbowali zaatakować, PIAST wychodził z 3 obiecującymi kontrami - jednak żadna nie przyniosła kolejnej bramki w tym spotkaniu.

To już 3 z rzędu zwycięstwo PIASTA, awans na 11 lokatę w ligowej tabeli (17 punktów). Powrócił PIAST, którego będzie ciężko zatrzymać - mimo kolejnych kontuzji ! Następne spotkanie odbędzie się również w Tuczempach, przeciwnikiem Geo-Eko Ekoball Sanok.