[7. kolejka] Piast - Orlęta Radzyń Podlaski

Już w najbliższą sobotę Piast rozegra trzecie spotkanie przed własną publicznością, tym razem rywalem będzie drużyna Orlęta Radzyń Podlaski w ramach 7 kolejki. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14-30.

Piast rozegra kolejne spotkanie przed własną publicznością o następne ligowe punkty. W dotychczasowych dwóch zaliczył bezbramkowy remis z Wólczanką i wygraną 1-0 z Orłem. Obecnie plasujemy się na 10 pozycji z dorobkiem 8 punktów. Nadszedł czas na kolejnego dobrego rywala, aby nabrać następnego cennego doświadczenia na 3 ligowych boiskach.

Przeciwnik zajmuje przed ostatnią pozycje z dorobkiem 4 punktów. Jedyne zwycięstwo jakie odnieśli to 4-0 u siebie z Hetmanem, punkt wywalczyli w Jarosławiu (remisując z JKS 1-1). Porażka 0-1 z Lublinianką, 3-2 w Wólce Pełkińskiej, 2-1 w Sieniawie, u siebie 0-4 ze Stalą. Jednak patrząc na pryzmat poprzednich sezonów i wyniki jakie notowali to drużyna która ostatnie 4 sezony bez problemów utrzymywała się w lidze. W poprzednim sezonie uplasowali się na 5 miejscu (54 punkty), będąc liderem pościgowym za najlepszą "czwórką" (Motor, Resovia, Karpaty, Stal) - wszystkie drużyny miały ponad 70 punktów.

Niestety wyniki pokazują jedno, a drużyna przyjezdnych jest mocną ekipą. Czy Piast wykorzysta atut własnego boiska? doping kibiców zgromadzonych na stadionie?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w sobotę, zapraszamy na stadion przy ulicy Sportowej 2.

*** Prawdopodobny skład i wszystkie informacje na temat drużyny, pozostają utajnione ze względów taktycznych. Pojawią się w podsumowaniu pomeczowym.

WYNIK ONLINE: | Sprawdź tutaj |

PODSUMOWANIE MECZU | RELACJA Z MECZU | SKŁADY | KARY | VIDEO - (kliknij tutaj)
Przeczytasz tutaj relację z meczu, zobaczysz skrót VIDEO i bramki !