[17. KOLEJKA] GŁOGOVIA Głogów - PIAST Tuczempy

Przed nami ostatnie już spotkanie rundy jesiennej dla podopiecznych Marka Strawy, w meczu wyjazdowym powalczą o ligowe punkty z GŁOGOVIĄ Głogów Małopolski. Początek meczu o godzinie 13:00 (18 listopada, sobota).

Drużyna gospodarzy w rundzie jesiennej zajmuje 16 miejsce z dorobkiem 14 punktów (4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 10 porażek) bilans bramkowy; 16:41. W ostatnim spotkaniu przegrała aż 8-0 w Sieniawie. Przed własną publicznością zwyciężali aż 3 razy, 1 mecz zremisowali a 3 przegrali.

PIAST w ostatnim meczu, w ostatnich sekundach wyrwał remis - choć i ten wynik był mało sprawiedliwy patrząc na całe spotkanie, gdzie podopieczni Marka Strawy powinni zainkasować komplet punktów. W dorobku PIASTA  po 16. kolejkach jest 18 punktów, co daje 11 miejsce w lidze. Patrząc na to co działo się z drużyną jeszcze miesiąc temu, osiągnięta lokata jest bardzo dużym progresem w przód.

W ostatnich 4 spotkaniach zdobyte 10/12 możliwych punktów...mówi samo za siebie. Statystyki wyjazdowe niestety, ale są brutalne... 7 spotkań i zaledwie zdobyte 3 punkty (3-5 pokonując Sieniawę, której nikt jeszcze nie pokonał w tym sezonie).

W bezpośrednich meczach mamy zwycięstwo PIASTA 2-0 i wyjazdowy remis 0-0 z ubiegłego roku. Jak będzie tym razem?

"Karawana ruszyła"... PIAST zdobywa ligowe punkty w każdym z ostatnich meczów... tutaj również jest szansa na ich przywiezienie ! ;)